Відкрито реєстрацію глядачів на «Чілдрен Кінофест»

1464413716

20 травня 2016 року для глядачів було відкрито реєстрацію на безкоштовні покази Третього Міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Зареєструватися може кожен охочий – потрібно заповнити електронну форму на офіційному сайті фестивалю.

Фестиваль триватиме у 18 містах України з 27 травня по 5 червня.

Глядачі виступають як журі фестивалю й віддають свої голоси за фільм, який їм сподобався. Картина-переможець міжнародного конкурсу буде обрана шляхом підрахунку глядацьких голосів і оголошена на церемонії закриття, що відбудеться у столичному кінотеатрі «Київська Русь» 5 червня, о 15:00.

У рамках міжнародного конкурсу представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду для різних вікових категорій – від 4 до 14 років.

У позаконкурсній програмі на глядачів чекає ретроспектива міні-мультфільмів від легендарної анімаційної студії Aardman та серія мультиплікації «Моя країна – Україна» (художній керівник Степан Коваль).

Закриватиме фестиваль музична комедія «Фелікс» (реж. Роберта Дюрран), яка перемогла на «Чілдрен Кінофесті» 2015 року.

Послом цьогорічного фестивалю виступає актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв. Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку і соціальних груп. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

Кіноогляд відбудеться у Києві, Вінниці, Дніпропетровську, Житомирі, Запоріжжі, Краматорську, Кривому Розі, Луцьку, Львові, Маріуполі, Мелітополі, Одесі, Сумах, Тернополі, Харкові, Херсоні, Черкасах, Чернігові.