Сергій Омельчук очолив «Укртелефільм»

Укртелефільм

Голова Державного комітету телебачення і радіомовлення Олег Наливайко призначив генеральним директором української студії телевізійних фільмів «Укртелефільм» Сергія Омельчука, повідомляє видання «Суспільне мовлення».

Сергій Омельчук – секретар Національної спілки журналістів України, багато років працював у сфері державного телерадіомовлення. До квітня 2015 року працював заступником генерального директора Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДР ТРК, нині – філія Національної телекомпанії України). Звільнився у зв’язку з виходом на пенсію.

Також голова Держкомтелерадіо підписав наказ, яким призупинено реорганізацію державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» у зв’язку з набуттям чинності закону, який вивів «Укртелефільм» з переліку державних мовників, що приєднуються до Національної телекомпанії України, яка згодом має бути перетворена на Національну суспільну телерадіокомпанію України.

Нагадаємо, студію було виведено за рамки першого етапу реформування державних мовників на суспільного. Крім того, студія перебуває в низці судових процесів.

На початку липня на виконання змін до закону Держкомтелерадіо розробив проект порядку перетворення державного підприємства «Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”» у публічне акціонерне товариство «Укртелефільм» та проект постанови КМУ, яким має бути затверджено цей Порядок.

«Суспільне мовлення», 25 липня 2016 року