Серіал «Слуга народу» виробництва «Кварталу 95» можуть купити у Франції, а формат «Сватів» придбали в Естонії

Квартал95

Європейський дистриб’ютор компанія Eccho Rigts представила під час міжнародного телеринку MIP TV 2016 у Каннах (Франція) український серіал «Слуга народу» виробництва студії «Квартал 95» серед новинок, які найближчим часом буде продавати на всі території, повідомило видання «Детектор медіа» 13 квітня 2016 року.

Напередодні MIP TV студія «Квартал 95» і Eccho Rigts підписали контракт про спільну дистрибуцію формату і готового серіалу «Слуга народу».

Проект «Слуга народу» в Каннах представляв продюсер і виконавець головної ролі в серіалі, художній керівник студії «Квартал 95» Володимир Зеленський. У своєму коментарі він сказав, що «в усьому світі люди хочуть бачити при владі чесних і порядних людей, і в цьому сенсі історія «Слуги народу» універсальна, а тому має хороший потенціал для міжнародної дистрибуції».

Серіалом «Слуга народу» зацікавилися кілька великих компаній з різних країн, зокрема, ведуться переговори з найбільшою світовою онлайн-платформою, а також – з одним із французьких телеканалів.

Крім «Слуги народу» інтерес викликали анімаційні проекти «Кварталу 95», які перебувають у провадженні і передпродакшні – мультсеріали «Казкова Русь», «Кухня», «Сватики» і дитячий мультиплікаційний 2D-серіал «Мама поспішає додому».

Студія також повідомляє, що формат серіалу «Свати» був проданий в Естонію. Естонська група каналів MTG має намір знімати свою версію успішного комедійного серіалу.

Китайські партнери зацікавилися двома форматами студії «Квартал 95» – «Ліга сміху» і «Вгадай ящик».

Також було досягнуто попередніх домовленостей про дистрибуцію контенту «Кварталу 95» на онлайн-платформах на різних територіях (США, Ізраїль, Німеччина, Канада та ін.).

Крім того, після проведених на MIP TV переговорів обговорюється співпраця студії «Квартал 95» з компанією-мейджорів NBC Universal.

«Детектор медіа», 13 квітня 2016 року.