Star Media здобула три нагороди на кінофестивалі WorldFest Houston

StarMedia

Російсько-українська група компаній Star Media отримала три нагороди на Міжнародному фестивалі незалежного кіно WorldFest Houston (Техас, США), інформує «Детектор медіа».

Докудрама «Лермонтов» отримала головну нагороду Platinum Remi в категорії «Документалістика» (Documentary). Повнометражний художній фільм «А зорі тут тихі …» отримав головний приз Platinum Remi в категорії «Ігрове кіно для телебачення/кабельних мереж» (Feature Made for Television/Cable). А 12-серійна романтична мелодрама «Закохані жінки» отримала другий приз Gold Remi в категорії «Міні-серіал» (Mini-Serial).

Раніше докудрама «Лермонтов» у 2015 році здобула нагороду на фестивалі Avanca Film Festival у Португалії, а фільм «А зорі тут тихі …» здобув перемогу за найкращу режисуру на міжнародному фестивалі International Gold Panda Awards for TV Drama в Китаї.

За словами генерального продюсера Star Media Влада Ряшина, його група компаній щороку бере участь у кінофестивалі WorldFest Houston і щоразу отримує нагороди.

Зазначимо, що на сайті фестивалі в переліку переможців проекти Star Media представлені як російські (Star Media, Москва, РФ). Тоді як українськими учасниками-переможцями в переліку зазначені двоє інших – Film.ua і «Студія Квартал 95».

Групі компаній Film.ua нагороди принесли два проекти: драма «Незламна» (Battle for Sevastopol) отримала спеціальний приз журі (Special Jury Award), а другий сезон детективного серіалу «Нюхач» здобув найвищу нагороду Platinum Remi Award в категорії «Міні-серіал».

У студії «Квартал 95» нагородами були відзначені теж два проекти: політичний комедійний серіал «Слуга народу» став володарем другого призу Gold Remi в категорії «Серіали», а гумористичний мультфільм «Казкова Русь» удостоївся другого призу Gold Remi в категорії «Анімація».

49-й Міжнародний фестиваль незалежного кіно WorldFest Houston Film Festival проходив з 8 по 17 квітня 2016 року в Х’юстоні (Техас, США).

WorldFest Houston Film Festival був заснований в 1961 році та є найстарішим у світі фестивалем незалежного кіно. На фестиваль свої роботи подають незалежні кіновиробники з усього світу. У програму входить 12 великих конкурсів у більш ніж 200 підкатегоріях для виробників кіно- і відеофільмів. Останніми роками Star Media та Film.ua регулярно подають свої роботи на WorldFest Houston і щороку здобувають нагороди.

«Детектор медіа», 25 квітня 2016 року