На Sheffield Doc Fest відбудеться світова прем’єра української стрічки «Лобановський назавжди»

Kinoreel

Міжнародний кінофестиваль документального кіно у Шеффілді – Sheffield Doc Fest – оголосив програму, до якої увійшли дві українські стрічки – «Лобановський назавжди» Антона Азарова та «Українські шерифи» Романа Бондарчука.

Стрічка «Лобановський назавжди» є фільмом-документом, основу якого уклали вітчизняні та зарубіжні архівні кіноматеріали, а також оцінки, думки і спогади про футбол Лобановського його сучасників – футболістів, тренерів, журналістів, спортивних функціонерів, уболівальників, опонентів і навіть президентів – українських і зарубіжних.

Режисер фільму – Антон Азаров. Стрічкою «Лобановський назавжди» він дебютує у документальному кіно.

Оператор-постановник – Михайло Марков.

Продюсер – Дмитро Симонов. Спеціально для реалізації проекту «Лобановський назавжди» він створив у Києві виробничу компанію Das Boot Production.

Креативний продюсер – Сергій Полховський, директор продакшн-студії «Динамо Київ ТБ».

Виконавчий продюсер – Олександра Братищенко, продюсер документальної стрічки «Крим. Як це було» Костянтина Кляцкіна, об’єднання #Babylon’13.

Тривалість фільму – 92 хвилини. Мова – російська.

На Sheffield Doc Fest відбудеться світова прем’єра стрічки. Її заплановано 12 червня, о 9:45. По завершенні показу відбудеться сесія запитань і відповідей із авторами фільму.

«Українських шерифів» Романа Бондарчука, що розповідають про волонтерів із села Стара Збур’ївка на півдні України, також буде продемонстровано 12 червня, о 15:30.

Фільм, створений у ко-продукції України, Німеччини та Латвії, представлено у програмі Euro/Doc, що зібрала найкращі нові документальні фільми континенту.

Нагадаємо, що «Українських шерифів» було відзначено Спеціальним призом журі за повнометражний документальний фільм на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі IDFA.

На фото – кадр із фільму «Лобановський назавжди»