Українська прем’єра фільму «Все палає» відбудеться на Docudays UA

Vse.Palae

24 березня 2015 року відбудеться українська прем’єра документальної стрічки «Все палає», знятої в епіцентрі подій Майдану. Показ пройде в рамках Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. У широкий прокат фільм виходить 26 березня.

Картина «Все палає» була відібрана до конкурсної програми Docudays UA–2015, до секції креативної документалістики DOCU/Життя. Світова прем’єра відбулася на фестивалі DOK Leipzig у Німеччині, де «Все палає» був визнаний найкращим східноєвропейським документальним фільмом.

Автори стрічки – режисери і оператори Олександр Течинський, Олексій Солодунов і Дмитро Стойков – багато років працювали фоторепортерами. «Все палає» – їхня перша повнометражна документальна робота. Музику до фільму написав київський композитор і звукорежисер Антон Байбаков.

За словами авторів, «Все палає» не намагається пояснити природу Революції гідності і події зими 2013–2014 років. Фільм радше досліджує еволюцію протесту – від мирних акцій до кривавих зіткнень. «Ми хотіли показати в деталях те, що бачили на власні очі в епіцентрі боротьби – з усіма невисловленими питаннями, на які немає відповіді; не вирізаючи нічого дивного й незрозумілого, не відвертаючи камер – від усього парадоксально красивого, потворного або жахливого, що відбувалося перед ними», – кажуть режисер Олександр Течинський і продюсер Юлія Сердюкова.

Прем’єрний показ стрічки відбудеться 24 березня в 21:00 в Червоному залі Будинку кіно. Вхід на прем’єру буде безкоштовним. У всеукраїнський прокат «Все палає» вийде 26 березня.

«Артхаус Трафік», 13 березня 2015 року