Українську версію «Мандрівки часу» Терренса Маліка озвучить Саша Кольцова

Mandrivka.Chasy

13 квітня 2017 року на екрани кінотеатрів України виходить науково-популярний документальний фільм «Мандрівка часу» від триразового «оскарівського» номінанта Терренса Маліка. Локальну версію картини озвучує Саша Кольцова, лідерка гурту «Крихітка».

Фільм розповідає історію Всесвіту від Великого Вибуху до наших днів, а також порушує питання екології, походження людини на Землі і майбутнього нашої планети.

Автор картини – видатний американський режисер і філософ, триразовий номінант на премію «Оскар» Терренс Малік. Він працював над фільмом протягом 40 років: за словами режисера, «Мандрівка часу» – його найбільша мрія, втілена у життя. Малік особисто збирав матеріали для картини, зустрічався зі вченими й записував інтерв’ю. Провідним науковим радником проекту виступив професор природної історії Гардварда, консультант NASA і письменник Ендрю Нолл.

Зйомки фільму тривали у США, Ісландії, Чилі, Палау, Папуа Новій Гвінеї та інших точках світу. Музичний супровід написав легендарний композитор, володар «Оскара» Енніо Морріконе.

Візуальними ефектами у картині опікувався Ден Гласс, автор спецефектів у «Матриці». Його консультував Дуглас Трамбалла, який працював над фільмами «2001: Космічна одіссея» Стенлі Кубрика, «Той, що біжить по лезу» Рідлі Скотта і серіалом «Зоряний шлях».

Прем’єра «Мандрівки часу» відбулася на Венеційському кінофестивалі, де стрічка претендувала на «Золотого лева». Роботу Терренса Маліка було відзначено премією The Green Drop Award, яка присуджується фільмам, що пропагують екологічні цінності і дбайливий підхід до природи.

Оригінальні версії картини озвучили Кейт Бланшетт і Бред Пітт. Українці почують історію Всесвіту, розказану голосом Саші Кольцової. Співачка, журналістка і авторка пісень, Саша Кольцова також є ініціатором екологічної програми зі скорочення надмірного споживання побутового пластику.

«Мандрівка часу» виходить на екрани кінотеатрів 13 квітня. Напередодні у Київському планетарії відбудеться допрем’єрний показ. Картину побачать глядачі у Києві, Вінниці, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Луцьку, Львові, Маріуполі, Одесі, Полтаві, Сумах, Тернополі, Ужгорожі, Харкові та Чернівцях.

«Артхаус Трафік», 3 березня 2017 року