В Одесі розпочинає роботу новий кіноклуб «Артхаус Клуб»

Arthouse.Traffic

Уже цього тижня в Одесі розпочинає роботу «Артхаус Клуб», відкриття якого присвячено 12-літтю компанії «Артхаус Трафік». Новий кіноклуб відкриється 9 грудня 2015 року арт-хітом «Вікторія» від німецького режисера Себастьяна Шиппера.

Покази під егідою «Артхаус Клубу» будуть проходити двічі на місяць – з обов’язковим обговоренням фільмів у неформальній атмосфері і зустрічами із запрошеними експертами. На майбутньому перегляді «Вікторії» гостем кіноклубу стане Олександр Пролетарський – журналіст, фотограф, редактор сайту про сучасну культуру artmageddon.net і автор журналу культурного спротиву «ШО». Показ відбудеться 9 грудня о 19:00 у затишному просторі HUB Вітальні (вул. Грецька, 1а), незмінного партнера одеського «Артхаус Клубу».

Розповідає Олег Мельничук, представник «Артхаус Трафік» в Одесі, куратор кіноклубу: «Ми щиро вважаємо, що кіно об’єднує. Хороший фільм неможливо дивитися на самоті біля екрана монітора. Тому що «магія кіно» – це не лише зображення на великому екрані, але і ті почуття та емоції, які невидимими променями проносяться глядацькою залою, зближуючи тих, хто дивиться фільм разом із вами. Проект «Артхаус Клуб» – це наш внесок у розвиток кіноклубного руху в Україні. І не випадково ми представляємо його в одному із найбільш кіноманських міст нашої країни – Одесі…»

Фільм «Вікторія», тріумфатор Берлінського кінофестивалю і переможець у всіх основних номінаціях Національної німецької кінопремії Lola Awards, заслужено вважається найкращим фільмом року, знятим у Німеччині. Цю роботу вирізняє унікальна манера зйомок: одним кадром без монтажних склеювань. Саундтрек до картини написав німецький музикант Нільс Фрам – один із найбільш яскравих представників течії електронної неокласики…

«Вікторію» уже змогли подивитися глядачі Одеського кінофестивалю, де покази фільму пройшли з аншлагами. Також «Вікторія» відкрила фестиваль «Нове німецьке кіно 2015», який нещодавно відбувся в Україні. З 10 грудня нова робота Себастьяна Шиппера виходить на екрани українських кінотеатрів, а в одеському «Артхаус Клубі» глядачі побачать її на день раніше.

«Артхаус Трафік», 8 грудня 2015 року