На Верховинщині зніматимуть «Незвичайний грецький похорон у Карпатах»

Verhovyna

На Верховинщині зніматимуть фільм «Незвичайний грецький похорон у Карпатах», повідомляє Верховинська районна рада.

8 серпня 2018 року у кабінеті голови районної ради Івана Шкіндюка відбулася зустріч з творчою групою кінематографів повнометражного художнього фільму «Незвичайний грецький похорон у Карпатах», режисера Григоріса Карантинакіса, який планують знімати у Верховинському районі наступного року.

Продюсерський центр «ІнсайтМедіа» разом із грецькою студією Faliro House за підтримки Державного агентства України з питань кіно розпочав підготовку до зйомок повнометражного художнього фільму «Незвичайний грецький похорон у Карпатах».

Ця трагікомічна історія розповідає про молодого хлопця, який народився у Греції й вперше потрапляє на батьківщину своєї матері, в Україну, у Карпати. Тут, у Карпатах, він також уперше зустрічає свого діда, якого гратиме народний артист України Богдан Бенюк. Спочатку відносини між дідом і онуком є досить напруженими, але згодом, коли герої проходять через низку моральних й фізичних випробувать, вони переростають у міцний родинний зв’язок.

Голова районної ради Іван Шкіндюк, продюсер Володимир Філіппов, автор сценарію Заза Буадзе, художник-постановник фільму Ігор Філіппов, локальний адміністратор Віталіна Маслова обговорили першу експедицію групи щодо пошуку місць зйомок.

Попередньо визначено локації зйомок: Криворівня, Бережниця, Нижня Дземброня, Красник та інші населені пункти.

Наступна експедиція відбудеться у період з 14 по 19 серпня для остаточного затвердження об’єктів зйомок режисером.

Сподіваємось, що наша співпраця буде корисною й продуктивною для обох сторін.

Фільм демонструватиметься в широкому національному та європейському кінопрокаті, а також на національному українському та грецькому телебаченні.

Впевнені, що це не лише підтвердить статус Верховини, як кінематографічної спадщини України, але й позитивно вплине на імідж та туристичну привабливість регіону у всьому світі.

Верховинська районна рада, 8 серпня 2018 року