Весна у кіноклубі на підтримку кінотеатру «Жовтень»

Vratuy.Zhovten

В Києві триває робота благодійного кіноклубу «Врятуй Жовтень», де можна подивитись новинки авторського кіно. Кошти, зібрані з продажу квитків, ідуть на реконструкцію знаменитого столичного кінотеатру «Жовтень», який минулої осені постраждав від пожежі.

У КВІТНІ НА ГЛЯДАЧІВ ЧЕКАЮТЬ:

  • 16 квітня — латиноамериканська чорна комедія «Дикі історії»
  • 23 квітня — фільм-відкриття Одеського кінофестивалю «Людський капітал»
  • 30 квітня — документальний фільм про моду «Діор та я»

РОЗКЛАД НА ТРАВЕНЬ:

  • 7 травня — заснована на реальних подіях авантюра «Джентльмен-Грабіжник» («Галеон-Кіно»)
  • 14 травня — колекція короткометражок Oscar Shorts 2015
  • 21 травня — документальний екскурс у работу шлюбних агентств «Заміж за іноземця» («86 прокат»)
  • 28 травня — фінський документальний фільм «Закохані в садах» («86 прокат»)

Покази у рамках кіноклубу проходять щочетверга о 19:00 у кинотеатрі Cinema City. Третина вартості кожного квитка передається до благодійного фонду «Відновимо разом», який підтримує проект реконструкції «Жовтня». На сьогодні зібрано понад 3,5 тис. гривень на технічне оснащення залів.

Квитки доступні на сайті кінотеатру>>>

Ініціаторами створення кіноклубу виступили громадська організація «Врятуй Жовтень», кінотеатр Cinema City і дистрибутори кіно.

Нагадаємо, що 29 жовтня 2014 року, під час кінопоказу, у залі київського кінотеатру «Жовтень» зловмисники здійснили підпал. У результаті кількагодинної пожежі приміщення серйозно постраждало — обвалився дах, згоріли кінопроекторні кімнати разом із технікою. Відтоді кінотеатр не працює. Громадська ініціатива «Врятуй Жовтень», створена невдовзі після трагедії, лобіює ефективний та прозорий процес відбудови кінотеатру і якнайшвидше відновлення його роботи.

«Жовтень» — це перший у Києві кінотеатр. Побудований і відкритий 1930 року, відтоді він незмінно був одним з найпопулярніших місць відпочинку киян. Починаючи з 2000 року «Жовтень» став найбільшим київським майданчиком для незалежного та фестивального кіно. Учасники організації «Врятуй Жовтень» стверджують: «Це був улюблений кінотеатр киян, з яким у багатьох пов’язані особисті спогади. Саме тому громада сприйняла підпал «Жовтня» як особисту образу і з перших хвилин пожежі стала на його захист. Справа відновлення кінотеатру — справа честі для багатьох киян».

Адреса кіноклубу: Кінотеатр Cinema City, Київ, вул. Горького, 176 (ТРЦ Ocean Plaza, 3 поверх).

 «Артхаус Трафік», 15 квітня 2015 року