Юрій Макаров очолив творче об’єднання документальних фільмів і програм НТКУ

Перший

Телеведучий, журналіст і письменник Юрій Макаров очолив творче об’єднання документальних фільмів і програм Національної телекомпанії України. 22 червня 2016 року його було офіційно представлено колективові об’єднання, повідомляє «Детектор медіа».

В коментарі «UΛ:Першому» Юрій Макаров зазначив, що майбутнє студії бачить у перезавантаженні роботи і прагненні йти в ногу з часом. Каже, що спробує запропонувати нові ідеї, але тоді, коли розумітиме, що ці ідеї людям цікаві.

«Розумієте, якщо я просто прийду і скажу: я такий геніальний, я придумав, як вам жити – це, по-перше, буде нещиро, а по-друге, це буде неправда. У мене є, звісно, свої ідеї, й чимдалі з кожним днем, коли я думаю, який це фронт робіт, ці ідеї, звісно, розширюються, фонтанують. Але перш ніж я відчую, що мої ідеї цікаві й близькі тим людям, з якими ми працюватимемо, просто пхатися з цим немає сенсу. Навпаки треба спробувати зрозуміти, на що та чи інша людина, яка хоче працювати – за умови, що вона хоче працювати – більш-менш орієнтована, здатна, і якось сумістити свої наполеонівські плани з тими людьми, за участю яких ці плани втілюватимуться», – сказав Юрій Макаров.

На Першому Національному Юрій Макаров працював у 2008–2010 роках ведучим програми «Культурний фронт». З 2011-го по 2013-й вів програми «Цивілізація» та «Цивілізація 2.0» на телеканалі ТВі. Нині разом із Євгеном Степаненком веде проект «Війна і мир» на «UΛ:Першому».

За інформацією «Детектора медіа»