«Рідні» Віталія Манського на ОМКФ

OMKF

На 7-му Одеському міжнародному кінофестивалі відбудеться українська прем’єра нової роботи Віталія Манського «Рідні». Фільм буде представлений в секції «Спеціальні покази», повідомляє офіційний сайт фестивалю.

У своїй кінострічці режисер показує українське суспільство крізь призму власної сім’ї.

Громадянин Росії, народжений в СРСР, українець Віталій Манський подорожує, щоб досліджувати українське суспільство після Революції Гідності на прикладі своєї сім’ї, що живе в різних кінцях країни: у Львові, Одесі, на Донбасі та в Криму. Режисер спостерігає причини конфлікту, після якого громадяни однієї країни опинилися по різні боки барикад, в тому числі і його сім’я. Фільм оповідає як про події сьогодення, так і висвітлює глибоке коріння конфлікту між Україною і Росією.

Стрічка була створена в ко-продукції з Німеччиною, Латвією, Естонією та Україною, так само її виробництво було підтримано шістьма європейськими телеканалами, що дозволило фільму стати великим міжнародним проектом.

Світова прем’єра фільму відбудеться у конкурсній програмі МКФ у Карлових Варах.

Віталій Манський особисто представить свою роботу. Це буде його не перший візит на Одеський кінофестиваль: в 2015 році він очолив журі національного конкурсу ОМКФ, двічі читав лекції для студентів Літньої кіношколи фестивалю, а в 2014-му представив свою картину «Труба» – найкращий документальний фільм 48-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах. Попередні роботи Віталія Манського були відзначені на Талліннському кінофестивалі «Темні ночі», кінофестивалях в Жилаві, Трієсті та інших.