«Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка – у міжнародному конкурсі Московського МКФ

1465797855

8 червня 2016 року організатори 38-го Московського МКФ повідомили про завершення формування програми головного конкурсу.

Одним із останніх фільмів, який долучили до міжнародного конкурсу, стала українська драма «Гніздо горлиці» Тараса Ткаченка.

Всього в міжнародному конкурсі Московського МКФ буде представлено 14 стрічок. Фестиваль відбудеться з 23 по 30 червня 2016 року. Із програмою можна ознайомитися тут>>>.

Московський МКФ входить до групи найпрестижніших кінофестивалів світу класу «А», акредитованих FIAPF.

Як повідомив продюсер стрічки Володимир Філіппов, представники Московського МКФ побачили «Гніздо горлиці» під час показу фільму, який відбувся на Каннському кіноринку.

Для кінорежисера, секретаря Правління НСКУ Тараса Ткаченка «Гніздо горлиці» – повнометражний ігровий дебют.

У стрічці йдеться про жінку з Чернівців, яка їде на заробітки до Італії, залишаючи вдома доньку та чоловіка. Тут вона влаштовується на віллу до багатого адвоката, що кардинально міняє її життя. У фільмі зіграли Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Микола Боклан, Наталя Васько та інші.

Контракт із Державним агентством України з питань кіно на виробництво «Гнізда горлиці» було підписано 4 грудня 2013 року. Стрічку знімали в Україні та Італії. Зйомки були завершені 5 листопада 2015 року.

20 січня 2016 року Експертна комісія Держкіно прийняла фінальний монтаж «Гнізда горлиці».

Стрічку-переможця 4-го конкурсного відбору кінопроектів Держкіно було створено за фінансової державної підтримки. Загальний бюджет фільму становив 16 млн. 400 тис. гривень, частка державного фінансування – 8 млн. 200 тис. гривень.