Лариса Кадочникова стала почесним гостем фестивалю «Повний артхаус»

Kadochnikova_Zvagincev

Із 13 по 20 лютого 2015 року в Челябінську, Російська Федерація, відбувався ІІІ Всеросійський кінофестиваль «Повний артхаус», почесним гостем якого стала народна артистка України Лариса Кадочникова.

14 лютого Лариса Кадочникова провела творчу зустріч із глядачами та представила у програмі фестивалю «Кіно про кіно» документальну стрічку «Лариса Кадочникова. Автопортрет» (реж. Лариса Кадочникова, Дмитро Томашпольсmкий), що стала її режисерським дебютом. Нагадаємо, що цю роботу було відзначено Премією НСКУ за кращий неігровий фільм 2013 року, а також Мистецькою премією «Київ» в галузі кіномистецтва імені Івана Миколайчука.

Художнім керівником фестивалю «Повний артхаус» є кінознавець В’ячеслав Шмиров, що поставив собі за мету демонструвати протягом фестивального тижня мистецькі стрічки, що не потрапляють до челябінського кінопрокату. Спеціальною подією цьогорічного фестивалю стала ретроспектива Андрія Звягінцева. Режисер особисто представив глядачам свою номіновану на «Оскар» стрічку «Левіафан», вперше поспілкувавшись про неї з російською аудиторією.

На фото – В’ячеслав Шмиров, Андрій Звягінцев, Лариса Кадочникова