Угорщина висунула стрічку «Тіло і душа» на «Оскар»

Bodysoul
5 вересня 2017 року на своєму засіданні Угорський Оскарівський комітет оголосив, що від Угорщини на премію «Оскар» у номінації «Найкращий іншомовний фільм» буде висунуто стрічку Ільдіко Еньєді «Тіло і душа».

До складу Угорського Оскарівського комітету увійшли сценарист Réka Divinyi, сценарист і режисер Krisztina Goda, голова Угорського кінофонду Ágnes Havas, експерт із кінодистрибуції András Kálmán, професор András Bálint Kovács, продюсер і режисер Pál Sándor і представник уряду Andrew G. Vajna .

Прем’єра стрічки Ільдіко Еньєді «Тіло і душа» відбулася у головному конкурсі МКФ у Берліні у лютому 2017 року. Тут фільм отримав «Золотого ведмедя», а також нагороди журі Міжнародної федерації кінопреси FIPRESCI та Екуменічного журі.

У фільмі йдеться про дивовижно прекрасну історію кохання між фінансовим директором бійні та спеціалісткою із контролю за якістю. Неочікувано вони дізнаються, що щоночі дивляться спільний сон, в якому постають парою закоханих оленів.

Стрічка успішно йшла у кінопрокаті Угорщини від березня 2017 року.

Північноамериканська прем’єра фільму «Тіло і душа» запланована в рамках МКФ у Торонто у вересні цього року – у програмі «Сучасне світове кіно».

В Україні дистрибуцією стрічки опікується компанія «Артхаус Трафік». Вихід фільму заплановано на 28 грудня 2017 року.