Стрічка «Dzidzio Контрабас» посіла перше місце у трендах YouTube

dzidzio.youtube

2 січня 2018 року українську комедію Олега Борщевського «Dzidzio Контрабас» було випущено у відкритий доступ на YouTube-каналі Dzidzio.

Станом на 3 січня 2018 року кількість переглядів стрічки перевищила півмільйона.

За повідомленням, поширеним офіційним сайтом Dzidzio, стрічка «Dzidzio Контрабас» посіла перше місце у трендах YouTube, як така, що стрімко набирає популярності (див. фото).

Комедія вийшла в український кінопрокат 31 серпня 2017 року і стала найуспішнішою вітчизняною стрічкою року. Її подивилися  311 тисяч кіноглядачів, а касові збори склали понад 22 мільйони гривень.

На Новий рік відбулася телевізійна прем’єра фільму «Dzidzio Контрабас» на телеканалі «1+1». Вона також пройшла із успіхом.

За повідомленням програмного директора телеканалу «1+1» Андрія Коваля, трансляція фільму 1 січня 2018 року отримала рейтинг 7,8% та частку 26,13%, перемігши у змаганні радянську класику «Дімантова рука» Леоніда Гайдая, яку демонстрував телеканал «СТБ» (рейтинг 3,02%, частка 12,92%).

Також від 2 січня 2018 року було удоступнено перегляд комедії «Dzidzio Контрабас» для користувачів онлайн-кінотеатру Megogo. Вартість перегляду тут становить 49 гривень.

Окремі користувачі сервісу – особливо ті, що скористалися можливістю передзамовлення стрічки і сплатили кошти, – вже висловили своє обурення справлянням плати за перегляд стрічки, адже у цей самий час її легально і у високій якості можна подивитися безкоштовно на YouTube.

Представник команди-виробника фільму Олександра Миколишина відзначила, що «Megogo було відомо про реліз фільму «Dzidzio Контрабас» на каналі YouTube».

Хоча навряд чи це змінює ситуацію на краще.

Крім України доступ до комедії «Dzidzio Контрабас» на Megogo відкрито для Росії, Грузії, Молдови, Таджикістану, Узбекістану, Туркменістану, Киргизстану, Вірменії та Азербайджану. Із часом доступ до стрічки буде відкрито в Казахстані та Білорусі.

Сергій Васильєв