Кінотеатр «Краків» ремонтує «Київкінофільм», але кінотеатром він не буде

Krakiv.Rekonstrukcia

31 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання постійної комісії Київської міської ради з питань культури, туризму та інформаційної політики. На засіданні було розглянуто питання щодо капітального ремонту кінотеатру «Краків».

Олександр Чунаєв, член органу самоорганізації населення «Комітет Мікрорайону “Русанівка”», висловив стурбованість у зв’язку із тим, що будівлю колишнього кінотеатру «Краків» було передано на баланс комунального підприємства «Київкінофільм», попри те, що в приміщенні діяльність проводило комунальне підприємство «Європейський культурний центр “Краків”» (зорієнтоване не на кіно, а на виконавське мистецтво). На його думку, «Київкінофільм» реконструює будівлю саме під потреби кінотеатру, а культурний центр знаходиться під загрозою виселення.

Перший заступник директора – начальник управління мистецтв та культурно-освітніх закладів Департаменту культури КМДА Сергій Анжияк зазначив, що після капітального ремонту у будівлі планують розмістити саме «Європейський культурний центр “Краків”», але передавати будівлю на його баланс на даному етапі є недоцільним, оскільки це відтермінує проведення капітального ремонту на 1–1,5 роки.

Те, що після закінчення ремонтних робіт (восени 2019 року) приміщення перейде у користування «Європейського культурного центру “Краків”» підтвердив і заступник директора – начальник управління економіки та фінансів Департаменту культури КМДА Микола Шуляк.

Отже, кінотеатр «Краків» ремонтують на замовлення «Київкінофільму», на балансі якого він знаходиться, але кінотеатром він не буде.

Бо доцільно.

Сергій Васильєв