«Крути 1918» вийдуть на екрани 11 жовтня 2018 року

Kryti.1918

Український історичний екшн «Крути 1918» Олексія Шапарєва вийде у вітчизняний кінопрокат 11 жовтня 2018 року.

Художній фільм створено за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року.

На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію. Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами. Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

У ролях: Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка, Наталя Васько, Віталій Салій, Роман Ясіновський.

Дистрибуцією стрічки опікуватиметься компанія B&H Film Distribution.

25 січня 2018 року, о 10:00  у кінотеатрі «Оскар», що розташований у ТРЦ GULLIVER, відбудеться прес-конференція, присвячена презентації фільму.

Будуть представлені перші трейлер, постер та ексклюзивні відеоматеріали стрічки.

«Крути 1918»  представлятимуть режисер Олексій Шапарєв, продюсер Андрій Корнієнко, автор сценарію Костянтин Коновалов, актори Євген Ламах, Надія Коверська, Андрій Федінчик, Олексій Тритенко, Олександр Піскунов, Дмитро Ступка, Остап Ступка.

Стрічку створюють за підтримки Державного агентства України з питань кіно, тож прес-захід відбудеться за участю віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, міністра культури Євгена Нищука, голови Держкіно Пилипа Іллєнка.

Щоправда, участь Пилипа Іллєнка у заході може бути закороткою, адже 25 січня 2018 року його запрошено на 11:00 до Національного агентства України з питань запобігання корупції.