Перезнімання сцен із «Усіх грошей світу» коштуватиме 10 млн. доларів

all.the.money.in.the.world.1

Рішення перезняти сцени із Кевіном Спейсі у фільмі Рідлі Скотта «Усі гроші світу» коштуватиме продюсерам 10 млн. доларів.

Замість Кевіна Спейсі роль найбагатшої людини світу свого часу Жана-Пола Гетті, онука якого було викрадено, грає Кристофер Пламмер. Це підтверджують нові постери до фільму, які були оприлюднені минулого тижня.

Роль Жана-Пола Гетті – відносно невелика, тож знімальний період складе від 8 до 10 днів, відзначає Variety.

Гонорар Кристофера Пламмера може cтановити 250–400 тис. доларів.

У сценах із Кристофером Пламмером задіяні Марк Волберг і Мішель Вільямс. У їх контрактах були передбачені два тижні на перезнімання, але невідомо, чи були вони вже використані до того, як продюсери прийняли рішення замінити Кевіна Спейсі, аби врятувати стрічку від скандалу, пов’язаного із ним.

Марк Волберг і Мішель Вільямс підтримали рішення перезняти сцени і їх робочі графіки дозволяють це зробити. Мішель Вільямс нині грає у фільмі Venom, який продюсує кінокомпанія Sony, що є дистриб’ютором «Усіх грошей світу» і зацікавлена в тому, щоб фільм було вироблено у найкоротший строк (його реліз заплановано на 22 грудня 2017 року). Марк Волберг нині не знімається у фільмі, а лише бере участь у промоції стрічки «Хто в домі тато 2».

Зйомки розпочинаються 21 листопада 2017 року у Римі, повідомляє Hollywood Reporter.

Рідлі Скотт має завершити стрічку до 15 грудня 2017 року.

Для того, щоб отримати рейтинг для кінопрокату від МРАА зазвичай потрібно 28 днів, але організація запевнила, що прийме рішення оперативно, аби не зашкодити кінопрокату.

Окрім витрат на перезнімання фільму – до них бюджет «Усіх грошей світу» складав 40 млн. доларів – значні витрати будуть пов’язані із маркетингом, заміною промоційних матеріалів і виробленням нових.