«Жовтень» забезпечив «Дикому полю» 8% проданих квитків

Dyke.pole

Київський кінотеатр «Жовтень» забезпечив істерну Ярослава Лодигіна «Дике поле» 8% проданих квитків у перший вікенд українського кінопрокату стрічки, з 8 по 11 листопада 2018 року.

За повідомленням Людмили Горделадзе, засновника ТОВ «Кіноман», яке опікується кінотеатром, з четверга по неділю на фільм був проданий 1171 квиток, у тому числі на показ і творчу зустріч зі знімальною групою стрічки у неділю, 11 листопада, – 313 квитків.

Загалом, «Дике поле» за перший вікенд в Україні подивлися 15 тис. 204 глядачі.

Стрічку демонстрували 106 кінотеатрів.

Кінотеатр «Жовтень», який становить трохи менше 1% від усіх кінотеатрів, що взяли фільм у репертуар, забезпечив «Дикому полю» 8% проданих квитків.

Надзвичайно високі показники інтересу до стрічки виявили і глядачі камерного київського кінотеатру українського фільму «Ліра», де за три дні показів на «Дике поле» було продано 196 квитків.

Середні показники відвідуваності фільму за перший вікенд в решті кінотеатрів – 133 глядачі.

Дистриб’ютор «Дикого поля» в Україні — «Кінокомпанія ММД».

Кінотеатр «Жовтень», що має сформовану аудиторію глядачів українського кіно, не вперше унаочнює свою значущість для кінопрокату українських фільмів.

Наприклад, він забезпечив 17% загальних зборів містичної драми Володимира Тихого «Брама», що вийшла на екрани 26 липня 2018 року.

Касові збори «Брами» за вісім тижнів кінопрокату склали 1 млн. 164 тис. 69 грн. Кінотеатр «Жовтень» продав квитків на фільм на понад 200 тис. грн.

Сергій Васильєв