11 липня сімейний фільм «Зоопарк» виходить у кінопрокат

Zoopark

11 липня 2019 року в український кінопрокат виходить сімейний пригодницький фільм «Зоопарк» з програми фестивалю «Чілдрен Кінофест».

Фільм заснований на реальній історії, яка сталася у Північній Ірландії під час Другої світової війни у 1941 році. Юний Том і його друзі з усіх сил намагаються врятувати тварин з місцевого зоопарку Белфаста, – він опинився під ударами німецьких бомбардувальників. «Зоопарк» – зворушлива історія дружби і порятунку слоненяти Бакстера. Зйомки проходили у реальному зоопарку Белфаста.

Головні ролі у фільмі Коліна МакАйвора виконали зірки британського кіно – Арт Паркінсон, який зіграв Рікона Старка у «Грі престолів», Пенелопа Вілтон з «Абатства Даунтон» та Тобі Джонс («Шпигун, вийди геть!», «Голодні ігри»).

На міжнародному кінофестивалі у Сіетлі «Зоопарк» удостоївся премії Films4Families, яка присуджується молодіжним журі. В Україні фільм був уперше показаний на фестивалі для дітей і підлітків «Чілдрен Кінофест», де за підсумками глядацького голосування зайняв третє місце.

«Зоопарк» виходить в український прокат 11 липня.

«Артхаус Трафік», 3 липня 2019 року