17 лютого телеканал «Еспресо» покаже документальний фільм «Перехрестя Балу»

Perehresta.Baly

17 лютого 2019 року телеканал «Еспресо» покаже документальний фільм Є. Коваленка «Перехрестя Балу».

Фільм створено за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно. Оператор – лауреат Шевченківської премії в галузі кіномистецтва Олександр Кришталович, відомий своєю роботою над фільмом “ТойХтоПройшовКрізьВогонь”.

У центрі картини – чотири українських воїни, які героїчно тримали оборону на сумнозвісному блокпості “Балу” – стратегічному об’єкті, названому позивним його першого командира, капітана Ільгара Багірова “Балу”. Потрапивши в оточення під час розвідки в тилу противника, щоб не здатися в полон, капітан підірвав гранатами себе разом з ворогом.

Стратегічне перехрестя стає точкою зіткнення світоглядів, характерів та інтересів. Люди різних мирних професій, які потрапляють сюди, вимушені швидко вчитися військовій справі, щоб вижити і не збожеволіти на перехресті “Балу”.

У фільмі беруть участь військовослужбовці 11-го батальйону територіальної оборони, 128-ї гірсько-піхотної бригади, 30-ї бригади Збройних Сил України, оперативно-бойової прикордонної комендатури “Могилів-Подільський” Держприкордонслужби – захисники блокпосту “Балу”.

Продюсер – кінематографіст Олександр Дріз.

Переглянути фільм на Еспресо можна буде 17.02 о 19:00.

«Еспресо», 15 лютого 2019 року