5 липня – презентація документального фільму Євгена Титаренка «War for Peace»

1467613620

5 липня 2016 року, о 16:00 на Арт-заводі “Платформа” відбудеться захід, присвячений документальному фільму Євгена Титаренка про війну на Сході України “War for Peace”.

В рамках заходу відбудеться дискусія щодо кремлівської пропаганди та зовнішньої інформаційної політики України. Також режисер, продюсер та герої фільму представлять фрагменти майбутньої стрічки.

“War for Peace” – це рік зйомок в найгарячіших точках, 120 годин унікального матеріалу, 5 загублених під вогнем камер – все заради того, щоб розказати правду про Російсько-Українську війну – перш за все, західному глядачу.

“War for Peace” – це реальні події, військові операції, медичні евакуації під ворожим вогнем. Це людські долі та по-справжньому жахливі моменти. Це радість, драма і сміх – реальний екшн.

Багатьох учасників фільму, на жаль, вже немає в живих…

Для представлення фільму на міжнародному кінофестивалі та пост-продакшену (монтаж, обробка, корекція кольору, переклад на англійську, музика, звук, титрування) команді проекту потрібно 27 тис. дол.

Кошти планують зібрати за допомоги краудфандінгової платформи Indiegogo. Підтримати проект можна тут>>>.

Світова прем’єра “War for Peace” запланована на вересень 2016 року. Фільм прагнуть представити в рамках МКФ у Торонто, Канада (TIFF).

До участі у заході запрошуються представники діаспор, представники світового конгресу українців, посли, дипломати, журналісти, громадські актівісти, волонтери, бійці, IT-спільнота, а також всі небайдужі.

Умови участі: вхід на подію вільний, але акредитація обов’язкова (за посиланням>>>).

Деталі за тел. (067) 519-21-51.