Фільм Нарімана Алієва «Sensiz» відібрали на фестиваль у Палм-Спрінгз

1466058671

Фільм кримськотатарського режисера Нарімана Алієва «Sensiz» («Без тебе») відібрали до конкурсу 22-го Міжнародного фестивалю короткометражного кіно в Палм-Спрінгз (США), інформує LB.ua.

Про таке виданню розповіли в громадській організації СУК («Сучасне українське кіно»).

Кіноогляд відбудеться з 21 по 27 червня 2016 року у штаті Каліфорнія.

Фестиваль ShortFest у Палм-Спрінгз – найбільший огляд короткометражного кіно в Північній Америці. Цього року там будуть представлені 327 фільмів із 54 країн.

Як зазначають у СУК, переможці кінофестивалю в чотирьох категоріях, включаючи «Найкращий художній фільм», де фігурує українська стрічка, автоматично розглядаються Академією кінематографічних мистецтв і наук (AMPAS) для можливої номінації на «Оскар».

Переможців кінофестивалю оголосять у неділю, 26 червня.

Окрім того, на кінофестивалі в Палм-Спрінгз проходить єдиний у Північній Америці кіноринок для короткометражних фільмів. Усі відібрані на програми кіноогляду фільми автоматично потрапляють у бібліотеку фільмів, доступну для фестивальних відбірників і дистриб’юторів.

Нагадаємо, що фільм «Без тебе» Нарімана Алієва брав участь у програмі Generation Берлінського кінофестивалю цього року. Всього Наріман Алієв створив три короткометражні роботи.

LB.ua, 13 червня 2016 року