Фонд кіно Росії не дав гроші на антиукраїнський фільм Володимира Бортка

1465240008

Фонд кіно Росії відмовився виділяти гроші російському режисерові Володимиру Бортку на антиукраїнський фільм про війну на Донбасі «Вбивство міст» за романом одіозного російського українофоба і шовініста, письменника Олександра Проханова, інформує «Детектор медіа».

«30 травня у Фонді кіно відбувся захист проектів 60 фільмів. Тобто отримання грошей на їх виробництво. Я представляв фільм “Вбивство міст”. За роликом, який ви можете подивитися, легко уявити собі, про що фільм. Грошей не дали», – написав Володимир Бортко у своєму Facebook.

Він також додав до тексту трейлер, з якого можна зробити висновок, що обстріли міст на Донбасі вели виключно українські вояки. Водночас відео містить численні кадри загиблих українських військових.

У коментарях Володимир Бортко повідомив формулювання експертної ради Фонду кіно щодо відмови у наданні фінансування: «…у зв’язку з відсутністю потенціалу для успішного комерційного кінопрокату».

Раніше письменник Олександр Проханов, автор сценарію майбутнього фільму, повідомив окремі деталі майбутнього фільму, в якому бойовики представлені «захисниками» Донбасу.

Зйомки будуть проходити в Москві, Ростові-на-Дону та на Донбасі. Бюджет майбутнього фільму – 309 млн. рублів (понад 100 млн. гривень).

«Цей фільм має велике державне значення, це фільм про долю Донбасу, а, значить, про долю Росії, про долю російського світу, це фільм про мучеництво, про жертовність, про героїзм…» – заявив Олександр Проханов, повідомляє Zaxid.net.

Зйомки мають розпочатись вже цього літа.

Володимира Бортка внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

За інформацією «Детектора медіа» та Zaxid.net