Кінотеатр «Київ» просить допомоги ЗМІ та громадськості

Kinoteatr.Kyiv

28 грудня 2018 року Культурний центр «Кінотеатр “Київ”» на своєму сайті розмістив звернення до ЗМІ.

У зв’язку з закінченням 04.01.2019 року терміну дії договору оренди цілісного майнового комплексу Культурний центр «Кінотеатр “Київ”» 03 жовтня 2018 року звернувся до Департаменту комунальної власності міста Києва з листом № 40, який був зареєстрований 09 жовтня 2018 р. під номером №062/13970, з проханням подовжити строк дії оренди вищезазначеного об’єкту шляхом укладання договору оренди на 10 років.

При прийнятті управлінського рішення щодо подальшого користування цілісним майновим комплексом, просили врахувати наше переважне право на укладання договору оренди на новий термін, на підставі належного виконання нами взятих на себе за договором обов’язків, в тому числі здійснення капітального ремонту будівлі кінотеатру зі збереженням первинного архітектурного вигляду та якісним технічним оснащенням, здійсненням кінопоказів, як основного профілю підприємства, а також проведення різноманітних культурних заходів за участю зірок світового кінематографу та залученням іноземних посольств в Україні.

Станом на 28 грудня дирекція кінотеатру так і не отримала офіційної відповіді від КМДА, а в інтернеті та ЗМІ почала з’являтися інформація про плани не продовжувати договір оренди та передачі кінотеатру до КП «Київкінофільм».

Дирекція кінотеатру звертається по допомогу до ЗМІ та громадськості, аби не допустити припинення роботи ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр “Київ”» та забезпечення прозорих та законних умов для успішної роботи останнього.

З повагою,
Директор Культурного центру
«Кінотеатр “Київ”»
Заслужений працівник культури України
Бондаренко Вілія Іванівна