KISFF представить українське кіно на польському фестивалі «Схід Культури»

1466669484

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів KISFF запрошений представити українське кіно на польському фестивалі «Схід Культури», інформує Держкіно.

Фестиваль «Схід Культури» є однією з найбільших культурних подій Польщі. Його створено із метою об’єднання культур Польщі та інших країн на єдиній платформі.

Програма KISFF буде представлена в рамках акції «Стадіон Культури» в місті Ряшів, що відбудеться з 23 по 26 червня 2016 року.

Програма фільмів, відібраних KISFF, складатиметься з двох блоків: блоку українського короткого метру та блоку короткометражних фільмів країн Вишеградської групи. До програми увійшли як роботи, показані цього року на фестивалі KISFF, так і вже давно визнані стрічки.

Український блок складатиметься з восьми робіт, серед яких фільми «Останній відвідувач» Олександра Шкрабака, «Панорама» Юрія Шилова, «9 травня» Марії Пономарьової та інші.

Раніше KISFF вже представляв українське кіно на міжнародній арені, беручи участь у показах в рамках Днів українського кіно у Відні та Берліні та показах у Грузії.

За інформацією Держкіно