Відкрито прийом заявок на конкурс SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018

SWBI

2 липня 2018 року було відкрито прийом заявок на конкурс SMALL WORLD. BIG IDEAS 2018. Взяти участь у міжнародному конкурсі ідей розважальних форматів можна до 10 серпня 2018 року. 

Конкурс ідей SMALL WORLD. BIG IDEAS проводиться щорічно з 2015 року медіаконсалтинговою компанією Media Resources Management (Україна) в партнерстві з міжнародним дистрибутором Small World IFT (США) і найбільшим міжнародним ринком аудіовізуального контенту MIPCOM (Франція).

Конкурс відкриває нові можливості для творців новаторського розважального продукту, зокрема незалежних продюсерів і креативників, представників великих продакшн-компаній і телеканалів, як початківців, так і досвідчених гравців у сфері форматного бізнесу: усі без винятку запрошуються долучитись до проекту і спробувати свої сили в міжнародному конкурсі на кращу ідею в жанрі non-scripted entertainment show.

Що ми шукаємо? Конкурс SMALL WORLD. BIG IDEAS має на меті пошук нових оригінальних ідей форматів розважального жанру (game, quiz, dating, travel, survival, reality show, тощо) на будь-якій стадії готовності – від ідеї («паперовий формат») до продукту, який вже з’являвся в ефірі.

Заявки на участь приймаються з 2 липня до 10 серпня 2018 року. Усі проекти оцінюватимуться незалежним експертним журі, до складу якого увійдуть представники міжнародної та української медіаіндустрії з багаторічним досвідом в галузі розробки, дистрибуції та адаптації форматів.

Критерії оцінки проектів:

  • Оригінальність (новизна)
  • Креативність (творча складова)
  • Потенціал створення циклу
  • Універсальність ідеї (у контексті можливості адаптації формату на різних територіях)
  • Потенціал застосування інтерактивних технологій (трансмедійність / мультиплатформеність)

П’ятірку фіналістів буде оголошено 27 серпня 2018 року на сайті KYIV MEDIA WEEK.

Фінальний раунд SMALL WORLD. BIG IDEAS відбудеться в понеділок, 17 вересня з 11:00 до 12:40 в рамках KMW 2018 (Hyatt Regency, Київ, Україна). Кожен фіналіст конкурсу отримає бейдж учасника KYIV MEDIA WEEK з доступом на всі заходи 17 вересня 2018 року.

Переможець SMALL WORLD. BIG IDEAS – автор найкращої ідеї, на думку експертів і партнерів конкурсу, отримає унікальні можливості для професійного розвитку на міжнародному рівні, а його формат – путівку у світ і шанс підкорити серця глядачів на всіх континентах.

Партнер конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS – компанія Small World IFT (США) стане ексклюзивним дистрибутором формату-переможця на міжнародному ринку та представлятиме його на всіх основних міжнародних ринках контенту. Також компанія надасть консалтингові послуги з доопрацювання проекту для його відповідності світовим стандартам і легкості адаптації на різних територіях світу та профінансує виробництво його проморолика. Офіційно міжнародній спільноті ідею переможця буде представлено вже як формат на MIPTV 2019.

Міжнародний партнер SMALL WORLD. BIG IDEAS та KYIV MEDIA WEEK – MIPCOM (Франція) подарує переможцю конкурсу бейдж учасника найбільшого міжнародного ринку аудіовізуального контенту MIPTV, який відбудеться з 8 по 11 квітня 2019 року в Каннах, Франція.

Для того щоб стати Учасником конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS, необхідно:

  • ознайомитися з ПРАВИЛАМИ УЧАСТІ в конкурсі SMALL WORLD. BIG IDEAS;
  • подати електронну Заявку на участь у Конкурсі;
  • надіслати організаторам на адресу swbi@mrm.ua власний(і) проект(и), заздалегідь завантаживши і заповнивши спеціальну ФОРМУ ПОДАННЯ ПРОЕКТУ для участі в конкурсі SMALL WORLD. BIG IDEAS (не пізніше 10 серпня 2018 р.);
  • сплатити будь-яким зручним для Вас способом внесок за участь у конкурсі – 800 грн (за 1 проект).

У разі виникнення додаткових питань, будь-ласка ознайомтеся з частими запитаннями або звертайтеся до організаторів конкурсу SMALL WORLD. BIG IDEAS за телефоном +380 44 490 46 10 або надсилайте запити електронною поштою swbi@mrm.ua.

Нагадаємо, що в попередні роки переможцями конкурсу стали: Олена Малкова й Ігор Сторчак (Україна) – автори тревел-шоу Generations on Tour (2017), Літал Шемеш з Ізраїлю, автор реаліті-шоу Come to Bed (2016), Нана Суханова і Павло Пелешко (Україна) з проектом Drive This! (2015).

За інформацією Kyiv Media Week