Леонід Парфьонов привезе в Україну новий документальний фільм «Російські євреї»

1466056068

Відомий російський журналіст, режисер, телеведучий, автор телециклу «Намедни» Леонід Парфьонов представить в Україні новий документальний фільм за своєї участі – першу частину трилогії «Російські євреї», інформує «Детектор медіа».

Про таке  на власному сайті повідомили організатори показу стрічки.

Документальний фільм з трилогії «Російські євреї» буде показаний в Одесі 28 червня.

Наступного дня, 29 червня, відбудеться творча зустріч з Леонідом Парфьоновим.

Перша частина трилогії «Російські євреї» під назвою «Фільм перший. До революції» вийшла в прокат в Росії 14 квітня.

Стрічка розповідає, як євреї поривали з традиційним укладом життя і досягали успіху в великих містах, стаючи знаменитими російськими музикантами, художниками і поетами, але також стикалися з утисками і насильством, в кінцевому рахунку вставши в авангарді боротьби з царською владою.

Режисер всіх трьох фільмів Сергій Нурмамед, який регулярно працює з Леонідом Парфьоновим. Перший фільм трилогії знімався в Росії, Україні, Молдавії, США і Ізраїлі. Зокрема, Потьомкінські сходи в Одесі використали в фільмі, щоб показати євреїв в різних верствах суспільства в Російській імперії.

У фільмі використовується велика кількість графіки і анімації.

Робота над другим і третім фільмами ще триває. Наступні дві частини трилогії розповідатимуть про 30-річний період «радянської юдофілії», який автори умовно обмежили 1948 роком, і юдофобії, що припинилася, на думку творців фільму, з розпадом СРСР.

«Детектор медіа», 15 червня 2016 року