СТБ і ZIK вшанували пам’ять Івана Миколайчука

1466057506

До 75-річчя від дня народження українського актора, режисера та сценариста Івана Миколайчука канали СТБ та ZIK підготували відеоматеріали, інформує «Детектор медіа».

Для вшанування пам’яті актора телеканал СТБ підготував два ролики. Один з них – екранізація вірша української поетеси Ліни Костенко «Незнятий кадр незіграної ролі», який вона присвятила Іванові Миколайчуку ще за життя актора.

У другому ролику – українські телеведучі Павло Костіцин, Оксана Соколова, Тетяна Висоцька, Сергій Притула, співачка Юлія Саніна, актор Володимир Горянський та режисер Роман Балаян промовляють знаменні слова Івана Миколайчука. Це відео можна переглянути на сторінці СТБ у Facebook.

Телеканал ZIK також вшанував пам’ять Івана Миколайчука. Він використав маловідомі архівні кадри та зняв короткометражний фільм «Спомин про Івана». У стрічці, зйомки якої проходили у рідному селі актора Чортория на Буковині, – спогади дружини Марічки Миколайчук.

Над стрічкою працювали чернівецькі кореспонденти телеканалу Олександра Агєєва та Михайло Богданюк, у Києві – шеф-редактор інформаційно-аналітичного департаменту ZIKу Ольга Скотнікова, режисери Валерій Вергелесов, Микола Пересада, Дмитро Аквілов.

Продюсером стрічки виступила генеральний продюсер телеканалу ZIK Світлана Коляда.

Побачити відеоесе ZIKу можна буде в столичному кінотеатрі «Україна» 17 червня, о 18:30. Саме тоді пройде вечір, присвячений ювілейному дню народження митця.

Наступного дня, 18 червня, о 21:40 фільм вийде в ефірі телеканалу ZIK.

Іван Миколайчук народився 1941-го та прожив 46 років. Він зіграв 34 ролі в кіно, написав дев’ять сценаріїв та створив дві режисерські роботи. Іван Миколайчук був кінозіркою 60-70-х років минулого століття. Його фільми і стрічки «Тіні забутих предків», «Білий птах із чорною ознакою», «Вавилон ХХ» нині вважають класичними.

«Детектор медіа», 15 червня 2016 року