МЗС формує конкурсну комісію, яка обиратиме директора Українського інституту

MZS

З 16 по 31 січня 2018 року Міністерство закордонних справ України приймає пропозиції до складу конкурсної комісії, яка обиратиме директора Українського інституту.

Пропозиції приймають від юридичних осіб будь-якої форми власності, статутні документи яких передбачають міжнародну діяльність у сфері культури, комунікацій, іміджу та презентації України за кордоном, діяльність яких є активною упродовж останніх трьох років.

До МЗС подається лист за підписом керівника юридичної особи у довільній формі із зазначенням однієї кандидатури, яка рекомендується для включення до складу конкурсної комісії, та аргументацією важливості включення саме цієї особи, а також інформацію про організацію та її діяльність протягом останніх трьох років (проведені заходи в Україні та за кордоном, підтримані події, публікації тощо).

Зазначену інформацію слід надсилати на електронну адресу culture@mfa.gov.ua з поміткою «Конкурс».

Відбір членів конкурсної комісії здійснюватиме експертна комісія у складі осіб, які мають високу репутацію у сфері культури, комунікацій, іміджу та презентації України у світі.

Конкурс оголошується відповідно до Статуту державної установи «Український інститут», затвердженого Наказом Міністерства закордонних справ України від 6 грудня 2017 року №540.

Відповідальна особа – Руслана Ліннік, адреса електронної пошти: culture@mfa.gov.ua

За офіційною інформацією