В Українському павільйоні на Каннському кіноринку презентували документальну стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього»

1468136268

15 травня 2016 року в Українському павільйоні на кіноринку 69-го Каннського кінофестивалю було презентовано документальну стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» Олега Карнасюка, повідомляє офіційний сайт КМКФ «Молодість».

Стрічка «Чорнобиль. Зона майбутнього» присвячена тридцятій річниці аварії на ЧАЕС. Завдання фільму – не лише розповісти про минуле та сьогодення станції і зони відчуження, а й показати міжнародному глядачеві, які перспективи є у цих територій. А їх чимало – від налагодження аграрно-паливної промисловості до створення першого в Україні центру альтернативної енергетики.

Автором ідеї та продюсером фільму є президент державної корпорації «Укрбуд» Максим Микитась, який особисто представив фільм в Українському павільйоні на кіноринку 69-го Канського МКФ.&nbsnbsp;

На презентації Максим Микитась розповів: «Я родом з Прип’яті, тож для мене особисто дуже важливий цей фільм. Я присвятив його батькові. Сподіваюсь, європейські глядачі та кінокритики добре сприймуть цю стрічку. Гадаю, це важлива подія в українській документалістиці».

Дистрибутори з Угорщини, Азербайджану, Грузії, Арабських Еміратів зацікавились фільмом, адже у ньому представлено документальні зйомки, які здійснювались всередині 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС.

На фото – Максим Микитась і Андрій Халпахчі

За інформацією КМКФ «Молодість»