Дмитро Шуров стане послом «Чілдрен Кінофесту–2015»

Sovena.Charli

Лідер гурту Pianoбой Дмитро Шуров виступить послом фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест–2015». Фестиваль відбудеться в Україні з 29 травня по 7 червня.

За словами Дмитра Шурова, «Чілдрен Кінофест» – це приємне і конструктивне проведення часу з дітьми. «Можна говорити, що хороше кіно формує смак, широту поглядів, світосприйняття і естетичне чуття. Та все ж головне, що кіно – це привід зайвий раз поговорити з дитиною, відкрити їй свої емоції й думки, почути її, ближчою мірою вступити в контакт із цим інопланетним створінням», – розповідає посол фестивалю.

Дмитро Шуров – музикант, композитор, продюсер і творець бенду Pianoбой. Дав понад 1000 живих концертів. Автор пісень і музики до вистави театру «Современник» «Попелюшка», автор музики до кінофільмів «Хоттабич», «Ґудзик», «Таємничий острів», «Гра в солдатики». Альбом Pianoбоя «Не прекращай мечтать» музичні критики назвали альбомом 2014 року в Україні. У минулому Дмитро був учасником гуртів «Океан Ельзи» та Esthetic Education, знявся як піаніст у фільмі-концерті «Зелений театр у Земфірі».

Фестиваль «Чілдрен Кінофест» триватиме в 10 українських містах. У міжнародній конкурсній програмі будуть представлені сім фільмів із різних країн. За найкращу стрічку голосуватимуть глядачі. Місія фестивалю – популяризувати кіно серед дітей різного віку і розвивати традиції сімейного культурного дозвілля. У 2014 році послом «Чілдрен Кінофесту» виступила співачка Джамала.

«Артхаус Трафік», 18 березня 2015 року