«Солар Медіа Інтертейнмент» про звинувачення щодо «11 дітей з Моршина»

11.dryziv.Morshina

31 січня 2018 року сценарист Володимир Нагорний повідомив, що продюсер Сергій Лавренюк і компанія «Солар Медіа Інтертейнмент» запозичили його ідею фільму «11 дітей з Моршина», роботу над яким було анонсовано.

2 лютого 2018 року кінокомпанія поширила офіційну заяву із цього приводу.

Останніми днями у соціальній мережі Facebook поширюється інформація стосовно нашого нового проекту «Одинадцять дітей з Моршина». У зв’язку з цим змушені поділитися нашою реакцією на ситуацію, що склалася навколо нього.

СОЛАР МЕДІА ІНТЕРТЕЙНМЕНТ – компанія, яка зарекомендувала себе з самого початку як професіонал на ринку кіноіндустрії. Про це свідчать перемоги у пітчінгах від Державного агентства України з питань кіно (проекти «Егрегор» та «Жінка на війні»), низка реалізованих успішних фільмів-копродукцій, за участі фахових міжнародних продюсерів та режисерів, що беруть участь у престижних міжнародних фестивалях (фільми «Лагідна» Сергія Лозниці, «Жінка на війні» Бенедикта Ерлінґсона, «Коли падають дерева» Марисі Нікітюк). Наші успіхи на локальному ринку – фільми «DZIDZIO Контрабас», «#Selfiparty».

СОЛАР МЕДІА ІНТЕРТЕЙНМЕНТ працює виключно в рамках правового поля, дотримуючись професійної та ділової етики, поважаючи колег по індустрії та високо цінуючи їх інтелектуальну та творчу діяльність. Ми за цивілізоване правове суспільство, де захист авторського права є однією з основних складових.

Продюсери СОЛАР МЕДІА ІНТЕРТЕЙНМЕНТ завжди дотримуються домовленостей, авторського права та норм кіновиробничої практики, прагнуть розвитку її стандартів, виходячи з міжнародного досвіду.

Дійсно, зараз сценарна група СОЛАР МЕДІА ІНТЕРТЕЙНМЕНТ розробляє сценарій фільму під назвою «Одинадцять дітей з Моршина». Назва фільму «Одинадцять дітей з Моршина» була придумана продюсером Сергієм Лавренюком рівно рік тому і подана нашою компанією на реєстрацію в якості торговельної марки. Неправомірне використання марки буде переслідуватись згідно із законом.

Будь які звинувачення у випадкових співпадіннях з іншими проектами вважаємо безпідставними та необґрунтованими, що готові довести у встановленому законом порядку. Наша ділова репутація – предмет, який ми оберігаємо найбільше, тому використовуємо класичні законні методи, а не безпідставні заяви у соціальних мережах.

Залишаємо за собою право скористатись усіма дозволеними законодавством України способами для досягнення справедливості, захисту власних прав та інтересів.

Дякуємо всім, хто нас підтримує – діячам кіно, акторам, продюсерам, журналістам, глядачам.

«Солар Медіа Інтертейнмент», 2 лютого 2018 року