Завершується приймання робіт на фестиваль «Відкрита ніч»

Відкрита ніч

25 та 26 червня 2016 року на столичному «Арт-причалі» відбудеться фестиваль «Відкрита ніч. Дубль 19», на якому молоді українські кінематографісти можуть представити свої нові короткометражні роботи.

У конкурсній програмі фестивалю будуть ігрові, неігрові та анімаційні стрічки.

Найкращі роботи обере журі, до складу якого традиційно входять фахівці у галузі кіно, а цього року – ще й українські політики.

«Ми сподіваємося, що цей крок сприятиме зменшенню дистанції між владою і кіноекраном, яка виглядає сьогодні надто великою», – вважають організатори.

Одним із членів журі-кінопрофесіоналів стане продюсер Ігор Савиченко.

Приймання робіт на фестиваль було продовжено до 7 червня 2016 року.

Подати фільм можна за посиланням>>>.

Вартість подання стрічки – 100 гривень. Гроші йдуть у призовий фонд. Станом на 6 червня там знаходиться 8 тисяч гривень, тож на фестиваль було подано 80 робіт.

Крім того традиційний партнер фестивалю «Райффайзен Банк Аваль» запропонував власний грошовий приз від банку у розмірі 50 тисяч гривень.

Фільми «Відкритої ночі» показуватимуть на 50-ти майданчиках України та світу.

Арт-директор фестивалю Михайло Іллєнко розповів, що минулого року фестивальні роботи дивилися на 54 екранах, серед яких 4 були розташовані у прифронтовій зоні, а 12 – за кордоном.

Почесними гостями цьогорічної «Відкритої ночі» стануть молоді режисери з Чехії – студенти і випускники FAMU (Школи кіно і телебачення при Академії виконавських мистецтв у Празі), які представлять 8 короткометражних стрічок.

Також відбудеться показ фільму 1929 року «Еротикон» чеського режисера Густава Махати. Він йтиме в супроводі музики гурту із Праги «Forma».

Головними чеськими гостями фестивалю можуть стати володарі «Оскара» режисери Ян Сверак або Їржі Мензел.